• Incl.Excl.
    BTW
  • 0
    Sluiten

    Categorieën

    Filters

      HappySoaps Bergamot en Wierook Body Bar - 100g.

      7,99 6,95

      HappySoaps Bergamot en Wierook Body Bar - 100g.

      00 : 00 : 00 : 00
      7,99
      6,95 Nu besteld, morgen in huis.
      idealmastercardpaypalbillinkBancontact
      • Gratis verzending vanaf € 35,- NL / BE
      • Achteraf betalen met Billink mogelijk
      • 1.9 miljoen+ bestellingen

      This product is available in the following variants:

      Productomschrijving

      Met de HappySoaps Bergamot en Wierook Body Bar beleef jij het absolute zen momentje na een drukke dag. De frisse geurcombinatie van Bergamot en wierook biedt je intense ontspanning. De Body Wash heeft scrubbende eigenschappen voor een zachte maar effectieve reiniging van je huid. Dankzij de kokos- en olijfolie voelt je huid weer heerlijk gehydrateerd en zacht aan. HappySoaps is er in geslaagd om al deze voordelen te realiseren zonder gebruik te maken van ook maar een grammetje plastic! Je zorgt dus niet alleen goed voor jezelf met de Body Bar, maar ook voor de wereld. 

       

      Wat zijn de belangrijkste kenmerken van de HappySoaps Bergamot en Wierook Body Bar?

      De heerlijke douchegel van HappySoaps is natuurlijk 100% plasticvrij, maar heeft nog veel meer voordelen. Hieronder lees je wat de HappySoaps Body Bar nog meer te bieden heeft:

      • 100% Plasticvrije body wash
      • Bevat natuurlijke ingrediënten zoals: Kokosolie, Olijfolie, Jojoba olie en Bergamot
      • Met een heerlijke frisse en markante geurcombinatie van Bergamot en Wierook
      • Eén bar staat gelijk aan drie tot vier flessen douchegel
      • Kalmeert de huid en de geest
      • Gemakkelijk mee te nemen op reis
      • Reinigt op een zachte en effectieve manier
      • Heeft scrubbende eigenschappen
      • Rijk aan antioxidanten die de huid beschermen
      • Helpt de huid te hydrateren, verzachten en te voeden
      • Vegan en dierproefvrij
      • Bevat geen palmolie

       

      Hoe haal je alles uit deHappySoaps Bergamot en Wierook Body Bar?

      Eindig je dag met een zen momentje en kom helemaal tot rust. Hieronder lees je hoe je alles uit je HappySoaps Douchegel kunt halen en zo lang mogelijk van de Bar kunt genieten.

      Masseer de zeep tussen je natte handen totdat er schuim ontstaat. Was met het schuim je lichaam zoals je gewend bent. De bar heeft scrubbende eigenschappen dus je kunt de bar ook direct aanbrengen op de huid. Maak hiervoor roterende bewegingen met de bar op je huid en je huid zal heerlijk zacht aanvoelen. Spoel je lichaam goed af en you’re ready to go!

      Laat de HappySoaps Bar na gebruik goed drogen en bewaar op een droge plek. Hierdoor kun je nog langer genieten van jouw favoriete HappySoaps Bar. Je kunt hiervoor ook een handig bewaarblik gebruiken van HappySoaps, zo neem je jouw favoriete Body Bar gemakkelijk overal mee naar toe!

       

      Waar kan ik mijn vraag stellen over de HappySoaps Bergamot en Wierook Body Bar?

      Heb je een vraag over dit product of twijfel je of het geschikt is voor jou? Twijfel dan niet en neem gerust contact op met onze beauty experts. Stuur een uitgebreide mail met je vraag naar [email protected] of neem telefonisch contact met ons op. Ben je nieuwsgierig geworden naar wat dit merk nog meer te bieden heeft en wil je nog meer plasticvrij, verantwoorde producten in huis? Neem dan ook eens een kijkje op de hoofdpagina van HappySoaps. We wensen je veel shop plezier! ♡

      Reviews

      0 from 5Based on 0 reviews
      Schrijf je eigen review

      Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..