• Incl.Excl.
    BTW
  • 0
    Sluiten

    Categorieën

    Filters

      Matrix Vavoom Freezing Spray Extra Hold Hairspray - 500ml

      18,40 11,50

      Matrix Vavoom Freezing Spray Extra Hold Hairspray - 500ml

      00 : 00 : 00 : 00
      18,40
      11,50
      idealmastercardpaypalbillinkBancontact
      • Gratis verzending vanaf € 35,- NL / BE
      • Achteraf betalen met Billink mogelijk
      • PostNL levering

      This product is available in the following variants:

      Productomschrijving

      Met de Matrix Vavoom Freezing Spray Extra Hold Hairspray zorg jij ervoor dat je kapsel tot wel 24 uur blijft zitten! De sterke haarlak zorgt voor meer versteviging en vermindert daarnaast ook nog eens pluizig haar. Dankzij de vochtbestendige eigenschappen zit je haar goed, ongeacht het weer. De haarlak is dermatologisch getest en zo ontworpen dat ieder haartype ervan kan profiteren, dus ook jij! 

       

      Wat zijn de belangrijkste kenmerken van de Matrix Freezing Spray Extra Hold?

      Deze haarlak is een echte must-have voor wanneer je haar goed op zijn plek moet blijven zitten. 

      • Mega sterke haarlak
      • Houdt het kapsel tot 24 uur op zijn plek
      • Strong hold
      • Extra versteviging
      • Meer textuur
      • Met glanzende finish
      • Vermindert pluis
      • Waterbestendig
      • Met UV-beschermend filter
      • Dermatologisch getest
      • Vegan
      • Inhoud: 500ml

       

      Hoe gebruik je de Matrix Vavoom Freezing Spray Extra Hold Hairspray?

      Dankzij de haarspray van Matrixblijft je kapsel de hele dag én nacht goed zitten. Schud de fles goed voor gebruik en houd deze op 25-30cm afstand van je haar. Spray de haarlak gelijkmatig over het droge haar en voila! 

       

      Uit welke ingrediënten bestaat de Matrix Vavoom Freezing Spray Extra Hold Hairspray?

      We raden je aan om voor gebruik altijd de ingrediëntenlijst op de verpakking te raadplegen voor de meest accurate informatie. Vanwege productvernieuwing en -optimalisatie kan het voorkomen dat de hier vermelde ingrediëntenlijst afwijkt van die op de verpakking. 

      HYDROFLUOROCARBON 152A • ALCOHOL DENAT. • DIMETHYL ETHER • AQUA / WATER / EAU • VA/CROTONATES/VINYL NEODECANOATE COPOLYMER • OCTYLACRYLAMIDE/ACRYLATES/BUTYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER • AMINOMETHYL PROPANOL • LIMONENE • LINALOOL • GERANIOL • CITRAL • PARFUM / FRAGRANCE



      Waar kan ik mijn vraag stellen over de Matrix Vavoom Freezing Spray Extra Hold Hairspray?

      Heb je nog een vraag over de haarproducten van Matrix? Twijfel niet en neem contact op met onze professionals voor een persoonlijk advies. Stuur een uitgebreide mail met je vraag naar [email protected] en je ontvangt zo snel mogelijk een antwoord. Liever telefonisch contact? Ook dat kan. Ons team is tijdens kantoortijden te bereiken via 038-4582584.

      Reviews

      5 from 5Based on 4 reviews
      Schrijf je eigen review
      5 from 5
      Gebruik het product al jaren bevalt erg goed
      Gepost door: Janneke van der veen op 10 Januari 2025
      5 from 5
      Super haarlak! Je haar zit de hele dag top, makkelijk uit te kammen en je haar wordt er niet vet van. Aanrader dus.
      Gepost door: Michele op 30 September 2024
      Toon meer

      Aanbevolen

      Speciaal aanbevolen voor jou